Loty Ryanair Rzeszów Londyn

Ryanair Rzeszów. Tanie Loty Ryanair

Przeloty Ryan Air na trasie RZESZÓW – LONDYN

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego, który położony jest w południowo- wschodniej Polsce. W jej granicach znajduje się międzynarodowy port lotniczy Jasionka oraz Podkarpacki Park Naukowo- Technologiczny, którego głównym zadaniem jest ukierunkowanie przemysłu na nowoczesne technologie. Do głównych atrakcji oraz zabytków zaliczyć można: Podziemną Trasę Turystyczną, na którą składa się zespółu piwnic z XVIII wieku. Aczkolwiek głównym symbolem Rzeszowa jest Pomnik Czynu Rewolucyjnego.
Londyn natomiast jest dużym miastem urbanistycznym, który jest drugim po Nowym Jorku ośrodkiem finansowym. Ponadto Londyn jest stolicą Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz stolicą Anglii. Jest to miasto, w którym ścierają się różne kultury, religię oraz narodowości. Do głównych atrakcji Londynu należą obiekty, które UNESCO wpisało na listę Światowego Dziedzictwa, czyli Kościół Świętej Małgorzaty, Pałac Westminsterski, Królewskie Ogrody Botaniczne, Tower of London oraz obserwatorium astronomiczne w Greenwich.

Linie lotnicze Ryanair oferują tanie przeloty na linii Rzeszów- Londyn. Jest to dość popularne połączenie ze względu na niską cenę, ale także dlatego, że jest bezpośrednio z portu lotniczego Jasionka. Natomiast przyloty są możliwe do londyńskiego portu lotniczego Stansted, które położone jest także około 48 kilometrów na północny- wschód od centrum. Jest to jedno z najbardziej popularnych połączeń, głównie dlatego, że jest to bezpośrednie połączenie bez konieczności przesiadek. Ludzie korzystający z tego typu tanich linii lotniczych to przede wszystkim osoby, które wyjeżdżają do Anglii do pracy albo odwiedzić rodzinę tam mieszkającą. Czas lotu mieści się w granicach około dwóch godzin i czterdziestu minut, z małymi wyjątkami. Z lotniska można dostać się do centrum miasta za pomocą autobusu, taksówki, ale także w okolicy jest parking krótkoterminowy. Odprawa bagażowo- biletowa odbywa się on Line, co jest dużym ułatwieniem dla pasażerów. Odprawa taka jest możliwa aż do czterech godzin przed planowanym odlotem.

Tanie bilety lotnicze Ryanair zarezerwować można drogą internetową, za pomocą strony internetowej:

www.ryanair.rzeszow.pl

Jest to szybki i bardzo łatwy sposób na kupno taniego biletu do Londynu z Rzeszowa. Innym sposobem na rezerwację jest droga telefoniczna, którą można dokonać pod numerem telefonu podanym na powyższej stronie. Oba te sposoby są wygodne i bardzo szybkie. Warto zaznaczyć, że jedyną możliwością na tanie latanie na trasie Rzeszów- Londyn jest korzystanie z usług firmy Ryanair, ponieważ żaden inny przewoźnik nie oferuje równie tanich przelotów.

Jeśli szukasz noclegu w Rzeszowie skorzystaj z naszych apartamentów Rzeszów. Zapewniamy komfortowe i nowoczesne  apartamenty do wynajęcia blisko centrum, w atrakcyjnych cenach.

Odległość z Lotniska Jasionka Rzeszów do naszych apartamentów Rzeszów na ul. Kopisto to zaledwie 15 km, podróż zajmie Ci około 20 minut.

 

Comments are closed.