Informacje

INFORMACJE O APARTAMENTACH

pic_4

01.

Apartament 1 Rzeszów

Apartament 45 m², 2 pokoje, dla 1-4 osób.

pic_5

02.

Apartament 2 Rzeszów

Apartament 32 m², oddzielana sypialnia, dla 1-4 osób.

pic_6

03.

Apartament 3 Rzeszów

Apartament 32 m², oddzielana sypialnia, dla 1-4 osób.

ZOBACZ GALERIĘ

Apartamenty Rzeszów

Wybierasz się do Rzeszowa? Na dzień lub kilka dni? Nie zabraknie Ci tu atrakcji aby zwiedzać, odpoczywać, odkrywać. W Rzeszowie znajdziesz mnóstwo niespodzianek i ciekawych miejsc, ale musisz także gdzieś przenocować. Nasze Apartamenty Rzeszów to najlepsza oferta w mieście. Nie ważne czy przyjeżdżasz do Rzeszowa w celach turystycznych, biznesowych czy rodzinnych. Czy przyjeżdżasz na kilka dni na leczenie zębów w Rzeszowie, czy jesteś tylko przejazdem, a może potrzebujesz noclegi na czas remontu domu czy mieszkania? Zatrzymaj się u nas, odpocznij, poznaj Rzeszów. Zapewnij sobie luksusowy nocleg w niskiej cenie. Nasze komfortowe apartamenty od dziś będą Twoim ulubionym miejscem w Rzeszowie i miłym wspomnieniem. Serdecznie zapraszamy.

Zadowoleni Klienci

Głównym atutem naszej oferty noclegów w Rzeszowie jest miejsce jakie Państwu oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie. Apartamenty znajdują się zaledwie kilka kroków od najbardziej znanych hoteli Rzeszowa jak Hotel Prezydencki czy Hotel Hilton za niższą cenę od hotelowego pokoju. Bliskość centrum, konkurencyjne ceny, hotelowy standard, a przy tym swoboda mieszkania w nowoczesnym bloku z miejscem postojowym na podziemnym parkingu.
Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług. Nasze apartamenty są czyste i zadbane. Goście śpią w wysokojakościowej pościeli, otrzymują czyste ręczniki, firmowe mydełko i szampon. W każdym apartamencie znajduje się wyposażona kuchnia na potrzeby samodzielnego przygotowywania posiłków.

Apartamenty Rzeszów to więcej niż mieszkanie

Wygoda

Apartamenty Rzeszów łącza w sobie zalety komfortowego mieszkania w hotelu z samodzielnym i dyskretnym mieszkaniem w luksusowym bloku.

Komfort

Elegancko i nowocześnie urządzone, w pełni wyposażane mieszkania, z podziemnym garażem. Nasze apartamenty to komfort i luksus w dobrej cenie

Centrum

Nasze Apartamenty to najlepsza lokalizacja w mieście. Dlaczego? Bo od nas wszędzie blisko, blisko tam gdzie warto być, gdzie czuć serce miasta.