Rezerwacja Online

Jeśli chcesz zarezerwować jeden z naszych apartamentów możesz to zrobić mailowo, telefonicznie lub za online. Pamiętaj: każda rezerwacja telefoniczna lub mailowa musi być potwierdzona do dwóch godzin! (przesłanie elektronicznego potwierdzenia przelewu). Rezerwacja online wykonana za pomocą poniższego formularza z opłaconą 50% przedpłatą jest potwierdzana automatycznie przez system rezerwacji.

System pokazuje najbliższe dostępne daty rezerwacji i wolne apartamenty.  Jeżeli nie chcesz robić rezerwacji online napisz lub zadzwoń!

Infolinia Apartamenty w Rzeszowie

Wszystkie apartamenty Rzeszów znajdują się bardzo blisko centrum Rzeszowa. Apartamenty Zamkowe Hartbex w którym to znajdują się nasze apartamenty to nowoczesny kompleks mieszkań wraz z parkingiem podziemnym i całodobową ochroną. Dodatkowym atutem jest to, że mieszkania na wynajem znajdują się w jednej klatce. Z balkonu widać piękną panoramę na Rzeszów. Doba w naszych apartamentach trwa od 16.00 w dniu przyjazdu do 11.00 w dniu wyjazdu. W każdym apartamencie dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Jedno miejsce w parkingu podziemnym GRATIS (max wysokość auta: 2m).

Potwierdzenie rezerwacji mailem będzie zawierać: wybrany przez Państwa apartament, Państwa dane, okres pobytu, ilość osób,  cenę za wynajem apartamentu oraz warunki wynajmu; kwotę i termin wpłaty zaliczki oraz numer konta bankowego.

Rezerwacja wymaga wpłaty zaliczki w wysokości 50% wartości rezerwacji. Data wpłaty zaliczki zamieszczona jest w szczegółach rezerwacji, które przesyłane są na adres mailowy klienta po dokonaniu rezerwacji. Brak wpłaty zaliczki w wyznaczonym terminie jest jednoznaczny z anulowaniem rezerwacji.